Elna eXtend easycover V2 kaina
Elna eXtend easycover V2 kaina
Siuvimo mašina ELNA eXtend easycover V2 | EASYCOVERV2 | 7611850702735 |
|
588.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Siuvimo mašina ELNA eXtend easycover V2 |
|
597.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
597.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Siuvimo mašina ELNA eXtend easycover V2Yra sandėlyje. |
|
598.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
598.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
ELNA eXtend easycover V2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 765.0 € |
|
612.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELNA |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 7611850702735 |
| Siuvimo mašinos tipas | overlokas |
| Svoris | 8.1kg |
| Siuvimo programų skaičius | 14 |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 1000 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 4mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 6mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | + |
| Vertikali šaudyklė | netaikoma |
| Horizontali šaudyklė | netaikoma |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Sustiprintų siūlių siuvimas | + |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | + |
| Siūlės indikacinis langelis | + |
| Rodyti daugiau | |



















