Elipsinis treniruoklis NordicTrack X16 kaina
Elipsinis treniruoklis NordicTrack X16 kaina
Nordic Track Elipsinis treniruoklis NORDICTRACK X16 |
|
1919.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1919.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elipsinis treniruoklis NORDICTRACK X16Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2005.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Elipsinis treniruoklis Nordic Track X16Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2489 € |
|
2028.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elipsinis treniruoklis Nordictrack X16Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2400.0 € |
|
2028.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elipsinis treniruoklis NORDICTRACK X16Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1919.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1919.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Nordic Track Elipsinis treniruoklis NORDICTRACK X16 |
|
1919.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1919.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elipsinis treniruoklis NORDICTRACK X16Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2005.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Elipsinis treniruoklis Nordic Track X16Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2489 € |
|
2028.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elipsinis treniruoklis Nordic Track X16Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2489 € |
|
2028.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Nordic Track X16 treniruoklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 338.00 eur/mėn |
|
2028.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Elipsinis treniruoklis Nordictrack X16Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2400.0 € |
|
2028.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Trainer Orbitrek Trainer Elipsinis treniruoklis NORDICTRACK X16 + iFit 1 metų na.. |
|
2472.82 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Orbitrek Trainer Elipsinis treniruoklis NORDICTRACK X16 + iFit 1 metų narystė | .. |
|
2497.55 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Elipsinis treniruoklis NORDICTRACK X16 + iFit 1 metų narystė | NTEL71625 | 00436.. |
|
2606.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 18:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NORDIC TRACK |
| Kategorija | Elipsiniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 0436196152894 |
| Treniruoklio svoris | 159kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 165kg |
| Pavaros sistema | indukcinė |
| Smagračio masė | 9kg |
| Apkrovų lygis | 26 |
| Ilgis | 75cm |
| Aukštis | 188cm |
| Plotis | 75cm |
| Transportavimo ratukai | + |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, laiką, greitį, kalorijas. |






















