Dujinis šildytuvas Heatum Redem kaina
Dujinis šildytuvas Heatum Redem kaina
Heatum Redem Dujinis šildytuvasYra sandėlyje. |
|
179.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
179.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Lauko šildytuvas dujinis Heatum RedemNemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkant už 100Eur ir daugiau ! |
|
179.00 €
|
Į parduotuvę 3baldai.lt |
Lauko šildytuvas dujinis Heatum RedemNemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkant už 100Eur ir daugiau ! |
|
179.00 €
|
Į parduotuvę renginiopartneris.lt |
Dujinis šildytuvas Heatum RedemNemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkant už 100Eur ir daugiau ! |
|
189.00 €
|
Į parduotuvę oro1.lt |
Heatum Redem Dujinis šildytuvas |
|
189.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
189.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dujinis šildytuvas Heatum RedemKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 286.8 € |
|
196.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-07 11:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEATUM |
| Kategorija | Dujiniai šildytuvai |
| Prekės kodas | 4779051000180 |
| Tipas | dujiniai šildytuvai |
| Galia | 13500w |
| Funkcijos | termostatas |
| Įtampa | 1.5v |
| Ventiliatorius | - |
| Laikmatis | - |
| Termostatas | mechaninis |
| Galingumo lygiai | 13500w |
| Aukštis | 225cm |
| Plotis | 46cm |
| Gylis | 46cm |
| Energijos klasė | - |
| Netiesiogiai atiduodama šiluminė galia | -w |
| Energijos vartojimo efektyvumo indeksas | neturima |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |



















