Ducky One 3 Classic, MX-Blue, US, balta kaina
Ducky One 3 Classic, MX-Blue, US, balta kaina
Laidinė žaidimų klaviatūra Ducky One 3 Classic One 3 Classic Cherry MX RGB BLUE,.. |
|
156.90 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Ducky One 3 Pure WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 205.0 € |
|
162.71 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ducky One 3 Classic Pure White Gaming Tastatur, RGB LED - MX-Blue (US) (DKON2108.. |
|
151.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
151.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Ducky One 3 Pure, Cherry MX Blue DKON2108ST-CUSPDPWWWSC1 |
|
152.50 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
152.50 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Laidinė žaidimų klaviatūra Ducky One 3 Classic One 3 Classic Cherry MX RGB BLUE,.. |
|
156.90 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laidinė žaidimų klaviatūra Ducky One 3 Classic One 3 Classic Cherry MX RGB BLUE,.. |
|
156.90 €
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Ducky One 3 Pure WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 205.0 € |
|
162.71 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ducky One 3 Classic klaviatūra Žaidimams USB Anglų (JAV) BaltaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
166.29 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
166.29 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Ducky One 3 Classic Pure Baltas žaidimų klaviatūra, RGB LED – MX-Mėlyna US.. |
|
169.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
169.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Ducky One 3 Classic klaviatūra Žaidimams USB Anglų (JAV) BaltaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
174.60 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
174.60 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-10 06:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DUCKY |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 4711281565978 |
| Tipas | mechaninė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | anglų (en) |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Klaviatūros tipas | standartinė |
| Apšvietimas | + |
| Papildomi klavišai | skaičių blokas |
| Komplektacija | instrukcija |
| Suderinama su šiais įrenginiais | „windows“ kompiuteriai su usb jungtimi |
| Palaikomos aplinkos | windows |
| Palaikomos technologijos | plug & play, usb, anti-ghosting |
| Plotis | 450cm |
| Aukštis | 40cm |
| Gylis | 140cm |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rodyti daugiau | |




















