Karšto oro gruzdintuvė Cecotec Cecofry 7600
Karšto oro gruzdintuvė Cecotec Cecofry 7600
Karšto oro gruzdintuvė Cecotec Cecofry Absolute 7600, juoda sp., 2000 W, 7.6 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 106.9 € |
|
86.25 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Cecotec Cecofry Absolute 7600Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 106.29 € |
|
86.26 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Cecotec Cecofry Absolute 7600, Heißluftfritteuse, 7,6 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, .. |
|
66.50 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
66.50 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Cecotec hot air fryer Cecofry Absolute 7600 black, 2,000 watts, basket 7.6 liter.. |
|
66.52 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
66.52 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Cecotec Cecofry Absolute 7600, juoda sp., 2000 W, 7.6 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 106.9 € |
|
86.25 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Cecotec Cecofry Absolute 7600, juoda sp., 2000 W, 7.6 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 106.9 € |
|
86.25 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Cecotec Cecofry Absolute 7600Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 106.29 € |
|
86.26 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gruzdintuvė Cecotec Cecofry Absolute 7600 |
|
86.28 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
86.28 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 13:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CECOTEC |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 8435484049948 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | -l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Galia | 2000w |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 31cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 32.5cm |
| Svoris | 5.4kg |
| Kita informacija | automatinės programos, led indikatorius |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, plastikas |
| Savybės | laikmatis, temperatūros valdymas, ekranas |
| Rodyti daugiau | |




















