Castelgarden XC 48 kaina
Castelgarden XC 48 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-12-29 10:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CASTELGARDEN |
| Kategorija | Benzininės vejapjovės |
| Prekės kodas | 8008984837416 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | benzininės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | 1900w |
| Pjovimo plotis | 46cm |
| Min. pjovimo aukštis | 27mm |
| Max. pjovimo aukštis | 80mm |
| Pjovimo padėtys | 5 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 60l |
| Žolės surinkimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Svoris | -kg |
| Rodyti daugiau | |





















