Brock TO 4801BK kaina
Brock TO 4801BK kaina
Mini orkaitė Brock TO 4801 BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.9 € |
|
87.68 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mini orkaitė Brock TO 4801 BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.9 € |
|
87.68 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mini orkaitė Brock TO 4801 BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.9 € |
|
87.68 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Brock TO 4801 BK elektrinė krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.61 eur/mėn |
|
87.68 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
87.68 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Elektrinė krosnelė TO 4801 BK Konvekcinė orkaitė BROCK TO 4801 BK 48L, 2000W |
|
87.68 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
87.68 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROCK |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4752131002250 |
| Gamintojo kodas | to 4801 bk |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2000w |
| Aukštis | 36cm |
| Plotis | 40.7cm |
| Gylis | 57.7cm |
| Orkaitės tūris | 48l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |














