Orkaitė Bosch HRG312BB4 kaina
Orkaitė Bosch HRG312BB4 kaina
Bosch HRG312BB4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 840.0 € |
|
607.28 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Serie 4 HRG312BB4 oven 71 L 3600 W Black | HRG312BB4 | 4242005546039 |
|
555.65 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Orkaitė Bosch HRG312BB4, juodaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
606.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
606.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Orkaitė Bosch HRG312BB4, juodaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
606.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
606.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch HRG312BB4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 840.0 € |
|
607.28 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Serie 4 HRG312BB4 orkaitė 71 L 3600 W Juodas |
|
609.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
609.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch Serie 4 HRG312BB4 oven 71 L 3600 W Black | HRG312BB4 | 4242005546039 |
|
618.25 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Bosch Serie 4 HRG312BB4 oven 71 L 3600 W Black |
|
624.97 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
624.97 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch Serie 4 HRG312BB4 oven 71 L 3600 W Black |
|
691.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
691.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242005546039 |
| Gamintojo kodas | hrg312bb4 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.94 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 81.2 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |




























