Bosch Fontus 18V-6 kaina
Bosch Fontus 18V-6 kaina
Aukšto slėgio plovykla Bosch Fontus 18V-6; 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo..70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. Daugiau |
|
142.99 €
|
Į parduotuvę irankiai.lt |
Bosch Fontus 18V-6 solo Dviračių valiklisDaugiau |
|
142.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
142.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Fontus 18V-6 solo Dviračių valiklis 06008B6200 | 4059952686318Daugiau |
|
166.21 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Bosch Powertools Fontus 18V-6 Solo Bike Cleaning Tool (green/black, without batt..Daugiau |
|
168.62 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Akumuliatorinė aukšto slėgio plovykla Bosch Fontus 18V-6, 20 BarKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 210.9 € Daugiau |
|
169.44 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Fahrradreinigungsgerät Fontus 18V-6 Solo, Druckreiniger grün/schwarz, ohne Akku ..Daugiau |
|
169.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
169.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Akumuliatorinė aukšto slėgio plovykla Bosch Fontus 18V-6, 20 BarKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 210.9 € Daugiau |
|
172.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Bosch - Do It Yourself Bosch DIY - Fontus 18V-6 bike cleaner Solo No battery |
|
251.85 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-26 08:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Aukšto slėgio plovyklos |
| Prekės kodas | 4059952686325 |
| Slėgis | 20bar |
| Vandens srautas | 132l/val. |
| Galia | -w |
| Žarnos ilgis | 27m |
| Svoris | 4.4kg |
| Tipas | akumuliatorinis aukšto slėgio plovimo įrenginys |


















