Indaplovė Beko DVS05024X kaina
Indaplovė Beko DVS05024X kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 02:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 8690842392214 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 320min. |
| Triukšmo lygis | 49db |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 55cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 11.9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo programų skaičius | -vnt. |
| Laikrodis | - |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | 2vnt. |
| Džiovinimo tipas | savaiminis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | - |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Trečias stalčius | - |
| Rodyti daugiau | |















