Batutas inSPORTline Flopper, 140 cm kaina
Batutas inSPORTline Flopper, 140 cm kaina
Batutas inSPORTline Flopper, 140 cmTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
117.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Batutas inSPORTline Flopper, 140 cm |
|
117.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
117.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Batutas inSPORTline Floppers, 140 cmPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
128.70 €
3-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
128.70 €
3-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-01 13:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | INSPORTLINE |
| Kategorija | Batutai |
| Prekės kodas | 8596084124234 |
| Tipas | batutai |
| Maksimalus naudotojo svoris | 100kg |
| Skersmuo | 140cm |
| Rėmo aukštis | 30cm |
| Spyruoklių skaičius | 48 |
| Svoris | -kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |














