Batutas inSPORTline Flopper, 140 cm цена
Batutas inSPORTline Flopper, 140 cm цена
Batutas inSPORTline Flopper, 140 cmTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
117.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Batutas inSPORTline Flopper, 140 cm |
|
117.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
117.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Batutas inSPORTline Floppers, 140 cmPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
128.70 €
3-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
128.70 €
3-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 10:52
! Сообщить об ошибке| Марка | INSPORTLINE |
| Категория | Батуты |
| Продукт код | 8596084124234 |
| Tipas | batutai |
| Maksimalus naudotojo svoris | 100kg |
| Skersmuo | 140cm |
| Rėmo aukštis | 30cm |
| Spyruoklių skaičius | 48 |
| Svoris | -kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |

















