Batutas EXIT Silhouette, 183 cm, rožinis kaina
Batutas EXIT Silhouette, 183 cm, rožinis kaina
Apvalus batutas Exit Silhouette 183cm - Rožinis |
|
240.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
240.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 06:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIT |
| Kategorija | Batutai |
| Prekės kodas | 8719743250291 |
| Tipas | batutai |
| Maksimalus naudotojo svoris | 50kg |
| Skersmuo | 183cm |
| Rėmo aukštis | 50cm |
| Spyruoklių skaičius | 36 |
| Spyruoklių ilgis | 141mm |
| Svoris | 36kg |
| Rinkinyje yra | apsauginis tinklas |
| Pakuočių skaičius | 1 |
| Pakuotės dydis | 100 x 43 x 20cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
















