Batutas Berg Hoppaa, 90 cm, vaikiškas kaina
Batutas Berg Hoppaa, 90 cm, vaikiškas kaina
Vaikiškas batutas Berg HoppaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 270.0 € |
|
149.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-09 13:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BERG |
| Kategorija | Batutai |
| Prekės kodas | 8715839069853 |
| Tipas | batutai |
| Maksimalus naudotojo svoris | 25kg |
| Skersmuo | 90cm |
| Rėmo aukštis | 25cm |
| Spyruoklių skaičius | - |
| Spyruoklių ilgis | n/amm |
| Svoris | -kg |
| Rinkinyje yra | 1 x vaikiškas batutas, 6 x neslystantys laipteliai, rankena, naudojimo instrukcija |
| Pakuočių skaičius | 1 |

















