Batų spintelė Vasagle, juoda/ruda kaina
Batų spintelė Vasagle, juoda/ruda kaina
Songmics Vasagle Batų suolas su 2 grotelinėmis lentynomis Pramoninis stilius |
|
48.21 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
48.21 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Batų suoliukas, rudos spalvos |
|
52.50 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
52.50 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Batų lentyna Vasagle juoda, rudaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
54.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Batų suoliukas VASAGLE su 2 lentynomis, 80x30x44,5 cm |
|
62.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
62.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 18:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VASAGLE |
| Kategorija | Batų spintelės |
| Prekės kodas | 6955880344222 |
| Tipas | batų lentynos |
| Medžiaga | medžio drožlių plokštė (mdp), metalas |
| Plotis | 80cm |
| Aukštis | 44.5cm |
| Gylis | 30cm |
| Stilius | industrinis |
| Kilmės šalis | azija |
| Pardavėjo šalis | estija |















