Batų spintelė VASAGLE, 2 atvartai, balta kaina
Batų spintelė VASAGLE, 2 atvartai, balta kaina
Uždara batų spintelė, baltos spalvos |
|
86.92 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
86.92 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Batų lentyna VASAGLE 60x83,5x24 cm balta |
|
94.49 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
94.49 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Songmics Vasagle Batų spintelė 2 atvartai balta |
|
96.49 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
96.49 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Batų spintelė 2 atvartai baltiKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.75 € |
|
100.68 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 12:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VASAGLE |
| Kategorija | Batų spintelės |
| Prekės kodas | 6955880334858 |
| Tipas | batų spintelės |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 83.5cm |
| Gylis | 24cm |
| Stilius | klasikinis |
| Pardavėjo šalis | estija |














