Batų spintelė Sobuy FSB62-W, balta kaina
Batų spintelė Sobuy FSB62-W, balta kaina
Prieškambario spinta 70x37x87cm., baltos/juodos spalvos FSB62-W |
|
152.92 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
152.92 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Sobuy Atvira spintelė Vitrina Batų spintelė Suoliukų spintelė Prieškambario bald.. |
|
154.85 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
154.85 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Atvira spintelė Vitrina Batų spintelė Suoliukų spintelė Prieškambario baldai FSB..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 196.36 € |
|
178.51 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 12:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SOBUY |
| Kategorija | Batų spintelės |
| Prekės kodas | 4251388618332 |
| Tipas | batų spintelės |
| Medžiaga | medžio masyvas, metalas, medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Plotis | 70cm |
| Aukštis | 87cm |
| Gylis | 37cm |
| Stilius | modernus |
| Kilmės šalis | vokietija |
| Pardavėjo šalis | estija |














