Batų spinta Songmics, juoda kaina
Batų spinta Songmics, juoda kaina
Modulinė batų spinta Songmics, juodaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
36.68 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Songmics Avalynės lentyna su 6 skyriais, juoda |
|
37.91 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
37.91 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Batų lentyna iš 6 batų dėžučių, juodos spalvos |
|
41.81 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
41.81 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Batų lentyna su 6 skyreliais, juoda |
|
78.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
78.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 12:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONGMICS |
| Kategorija | Batų spintelės |
| Prekės kodas | 0194343040653 |
| Tipas | modulinės spintelės |
| Medžiaga | plastikas |
| Plotis | 124cm |
| Aukštis | 94cm |
| Gylis | 32cm |
| Stilius | praktiškas |
| Pardavėjo šalis | estija |













