Baro stalas Tonro D80, juodas kaina
Baro stalas Tonro D80, juodas kaina
Sulankstomas stalas D80Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkant už 100Eur ir daugiau ! |
|
54.99 €
|
Į parduotuvę renginiopartneris.lt |
Sulankstomas baro stalas D80 JuodasYra sandėlyje. |
|
54.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
54.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Sulankstomas baro stalas D80, JuodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 79.19 € |
|
60.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Tonro Sulankstomas baro stalas D80 Juodas |
|
60.49 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
60.49 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-07 11:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TONRO |
| Kategorija | Baro staliukai |
| Prekės kodas | 4772224002158 |
| Medžiaga | plastikas, metalas |
| Tipas | sulankstomas lauko stalas, metalinis lauko stalas |
| Ilgis | 80cm |
| Plotis | 80cm |
| Aukštis | 110cm |
| Stilius | modernus |
| Forma | apvalus |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |












