Baro stalas Tonro D80 kaina
Baro stalas Tonro D80 kaina
Sulankstomas stalas D80Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkant už 100Eur ir daugiau ! |
|
49.99 €
|
Į parduotuvę renginiopartneris.lt |
Sulankstomas baro stalas D80Yra sandėlyje. |
|
49.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
49.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Tonro Sulankstomas baro stalas D80 |
|
54.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
54.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-07 11:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TONRO |
| Kategorija | Baro staliukai |
| Prekės kodas | 4779051000104 |
| Medžiaga | plastikas, metalas |
| Tipas | sulankstomas lauko stalas, apvalus lauko stalas, metalinis lauko stalas |
| Ilgis | 80cm |
| Plotis | 80cm |
| Aukštis | 110cm |
| Stilius | modernus |
| Forma | apvalus |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |












