Baro kėdė Leobert, balta, marmuras kaina
Baro kėdė Leobert, balta, marmuras kaina
Baro Kėdė - Marmuras / Baltos Kojos |
|
22.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
22.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Baro kėdė Leobert, baltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 39.39 € |
|
25.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Leobert Baro kėdė - marmuras / baltos kojos |
|
31.49 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
31.49 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-21 13:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LEOBERT |
| Kategorija | Baro kėdės |
| Prekės kodas | 5903332093533 |
| Tipas | baro kėdės |
| Medžiaga | medžio masyvas, metalas |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 65cm |
| Plotis | 32cm |
| Aukštis | 65cm |
| Gylis | 32cm |
| Kilmės šalis | eu |













