Baro kėdė Leobert, balta, marmuras цена
Baro kėdė Leobert, balta, marmuras цена
Baro Kėdė - Marmuras / Baltos Kojos |
|
22.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
22.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Baro kėdė Leobert, baltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 39.39 € |
|
25.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Leobert Baro kėdė - marmuras / baltos kojos |
|
31.49 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
31.49 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 09:54
! Сообщить об ошибке| Марка | LEOBERT |
| Категория | Барные стулья |
| Продукт код | 5903332093533 |
| Tipas | baro kėdės |
| Medžiaga | medžio masyvas, metalas |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 65cm |
| Plotis | 32cm |
| Aukštis | 65cm |
| Gylis | 32cm |
| Kilmės šalis | eu |













