Automobilinė kėdutė Baby Mix Hero Pro I-Size
Automobilinė kėdutė Baby Mix Hero Pro I-Size
Automobilinė kėdutė BABY MIX HERO PRO I-SIZE smaragdinėDaugiau |
|
92.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
92.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Automobilinė kėdutė Baby Mix Hero Pro I-Size, 9-36 kg, greenKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 102.49 € |
|
93.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 12:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BABY MIX |
| Kategorija | Automobilinės kėdutės |
| Prekės kodas | 8596164159026 |
| Svorio grupė | 1/2/3 (9-36 kg) |
| Funkcijos | reguliuojamas galvos atlošas |
| Kryptis | pagal važiavimo kryptį |
| Tvirtinimas automobilyje | saugos diržai |
| Apsauga nuo šoninių smūgių | + |
| Ūgio kategorija | 76-150 cm |
| Minimalus ūgis | 76cm |
| Maksimalus ūgis | 150cm |



















