AW-Tools AW70080 kaina
AW-Tools AW70080 kaina
Benzininė vejapjovė 173cc 3kW 51cm elektrinis starteris Raudona Juoda AW70080 AW..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 353.79 € |
|
320.14 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Benzininė vejapjovė savaeigė AWTools AW70080, 51 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
359.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Benzininė vejapjovė 173cc 3kW 51cm elektrinis starteris Raudona Juoda AW70080 AW.. |
|
280.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
AW-Tools savaeigė benzininė vejapjovė AW70080 3,0 kW 4,0 AG, elektrinis starteri.. |
|
281.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
281.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Vejapjovė AWTools AW70080; 3 kW savaeigė benzininė70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
303.83 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
303.83 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Benzininė vejapjovė 173cc 3kW 51cm elektrinis starteris Raudona Juoda AW70080 AW..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 353.79 € |
|
320.14 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
AW70080 AWTOOLS SPRINALINĖ PJAUNAMOJI PJAUNAMOJI SU VARIKLIU IR ELEKTRINIU PALEI.. |
|
324.94 €
|
Į parduotuvę meistrui.lt |
Benzininė vejapjovė savaeigė AWTools AW70080, 51 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
359.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Benzininė vejapjovė savaeigė AWTools AW70080, 51 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
359.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 10:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AW-TOOLS |
| Kategorija | Benzininės vejapjovės |
| Prekės kodas | 5903678607562 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | benzininės vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Galingumas | 3000w |
| Darbinis tūris | 173cm³ |
| Pjovimo plotis | 51cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 8 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 65l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | nerūdijančio plieno |
| Svoris | 36kg |
| Rodyti daugiau | |
























