Akumuliatorius Varta Blue Dynamic A13 12V, 40 Ah, 330 A
Akumuliatorius Varta Blue Dynamic A13 12V, 40 Ah, 330 A
VARTA 5401250333132 Starterio akumuliatoriusGeriausios kainos rinkoje, NEMOKAMAS atsiėmimas vietoje, mokėjimas vietoje. Prekiaujame Mann, Bosch ir kitais filtrais. |
|
51.78 €
|
Į parduotuvę visitepalai.lt |
Akumuliatorius Varta Blue Dynamic A13 40Ah 330AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 91.4 € |
|
67.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-08 08:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VARTA |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4016987142752 |
| Talpa | 40ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 330a |
| Ilgis | 187mm |
| Plotis | 140mm |
| Aukštis | 227mm |
| Gamintojo kodas | bd a13 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






















