Akumuliatorius Sznajder Silver Premium 12V, 65 Ah, 620 A
Akumuliatorius Sznajder Silver Premium 12V, 65 Ah, 620 A
AKUMULIATORIUS SZNAJDER SILVER PREMIUMGeriausios kainos rinkoje, NEMOKAMAS atsiėmimas vietoje, mokėjimas vietoje. Prekiaujame Mann, Bosch ir kitais filtrais. |
|
79.97 €
|
Į parduotuvę visitepalai.lt |
AKUMULIATORIUS SZNAJDER SILVER PREMIUM 12V/65AH/620A EN 56535 |
|
81.22 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
81.22 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Akumuliatorius Sznajder Silver Premium 12V/65Ah/620A EN 56535Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 116.99 € |
|
81.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 09:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SZNAJDER |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 5903665000819 |
| Talpa | 65ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 620a |
| Ilgis | 242mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Gamintojo kodas | 565-35 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |


















