Akumuliatorius Landport VRLA 12V, 24 Ah kaina
Akumuliatorius Landport VRLA 12V, 24 Ah kaina
Akumuliatorius grindų plovimo mašinoms Landport VRLA 24 AhKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 117.12 € |
|
81.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-12-05 20:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VRLA |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 8717101023389 |
| Talpa | 24ah |
| Akumuliatoriaus tipas | vrla |
| Suderinamumas | industrinis |
| Paleidimo srovė | -a |
| Ilgis | 166mm |
| Plotis | 176mm |
| Aukštis | 125mm |
| Gamintojo kodas | lp12-24 t12 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |

















