Akumuliatorius Fulbat YTX20L-BS 12V, 18 Ah, 270 A
Akumuliatorius Fulbat YTX20L-BS 12V, 18 Ah, 270 A
Akumuliatorius FULBAT YTX20L-BS, 18 Ah 270 A EN 12VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 91.1 € |
|
82.82 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 09:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FULBAT |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3564095506108 |
| Moto akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Įtampa | 12v |
| Talpa | 18ah |
| Paleidimo srovė | 270a |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Ilgis | 175mm |
| Plotis | 87mm |
| Aukštis | 155mm |
| Suderinamumas | motociklams, mopedams ir sodo technikai |














