Akumuliatorius Exide EL700 12V, 70 Ah, 760 A kaina
Akumuliatorius Exide EL700 12V, 70 Ah, 760 A kaina
Akumuliatorius EXIDE Start-Stop EFB EL700 70Ah 720AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.99 € |
|
118.49 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
118.49 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Akumuliatorius Exide EFB EL700, 12 V, 70 Ah, 720 AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 180.9 € |
|
143.96 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Akumuliatorius 70 Ah 760 A EN 12V EXIDE |
|
102.06 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
102.06 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
EXIDE Akumuliatorius 70 Ah 760 A EN 12V |
|
105.03 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
105.03 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
EXIDE EL700 EFB 70Ah 720A (EN) 12V akumuliatoriusDaugiau |
|
114.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
114.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Akumuliatorius EXIDE Start-Stop EFB EL700 70Ah 720AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.99 € |
|
118.49 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
118.49 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Akumuliatorius Exide EFB EL700, 12 V, 70 Ah, 720 AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 180.9 € |
|
143.96 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Akumuliatorius Exide EFB EL700, 12 V, 70 Ah, 720 AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 180.9 € |
|
146.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-30 00:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024035699 |
| Talpa | 70ah |
| Akumuliatoriaus tipas | efb (start - stop) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 720a |
| Ilgis | 278mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Gamintojo kodas | el700 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

























