Akumuliatorius Exide EL600 12V, 60 Ah, 640 A kaina
Akumuliatorius Exide EL600 12V, 60 Ah, 640 A kaina
Akumuliatorius Exide 60 Ah 640 A EN 12VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.5 € |
|
105.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius Exide EFB EL600, 12 V, 60 Ah, 640 AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 159.9 € |
|
114.08 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Akumuliatorius 60 Ah 640 A EN 12V EXIDE |
|
90.62 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
90.62 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
EXIDE Akumuliatorius 60 Ah 640 A EN 12V |
|
93.25 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
93.25 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
EXIDE EL600 EFB 60Ah 640A (EN) 12V akumuliatorius |
|
105.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
105.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius Exide 60 Ah 640 A EN 12VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.5 € |
|
105.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius Exide EFB EL600, 12 V, 60 Ah, 640 AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 159.9 € |
|
114.08 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Akumuliatorius Exide EFB EL600, 12 V, 60 Ah, 640 AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 159.9 € |
|
114.08 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 18:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024035682 |
| Talpa | 60ah |
| Akumuliatoriaus tipas | efb (start - stop) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 640a |
| Ilgis | 242mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Gamintojo kodas | el600 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
























