Akumuliatorius Exide EB442 12V, 44 Ah, 420 A kaina
Akumuliatorius Exide EB442 12V, 44 Ah, 420 A kaina
Akumuliatorius EXIDE Excell EB442 44Ah 420ATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
87.30 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius Exide Excell EB442, 12 V, 44 Ah, 420 AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.9 € |
|
87.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
EXIDE Akumuliatorius 44 Ah 420 A EN 12V |
|
59.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
59.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius EXIDE 44 Ah 420 A EN 12VDaugiau |
|
68.03 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
68.03 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Akumuliatorius EXIDE Excell EB442 44Ah 420ATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
87.30 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius Exide Excell EB442, 12 V, 44 Ah, 420 AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.9 € |
|
87.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Akumuliatorius Exide Excell EB442, 12 V, 44 Ah, 420 AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.9 € |
|
87.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-25 16:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024034609 |
| Talpa | 44ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 420a |
| Ilgis | 208mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 175mm |
| Gamintojo kodas | eb442 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |























