Akumuliatorius Exide EA1050 12V, 105 Ah, 850 A
Akumuliatorius Exide EA1050 12V, 105 Ah, 850 A
Akumuliatorius 105 Ah 850 A EN 12V EXIDE |
|
127.59 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
127.59 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
EXIDE Akumuliatorius 105 Ah 850 A EN 12V |
|
131.30 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
131.30 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Exide Akumuliatorius 105 Ah 850 A EN 12V |
|
137.42 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
137.42 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius Exide 105 Ah 850 A EN 12VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 195.7 € |
|
137.52 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 17:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024034302 |
| Talpa | 105ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 850a |
| Ilgis | 315mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 205mm |
| Gamintojo kodas | ea1050 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






















