Akumuliatorius Bosch S4E11 12V, 80 Ah, 800 A kaina
Akumuliatorius Bosch S4E11 12V, 80 Ah, 800 A kaina
Akumuliatorius Bosch EFB 80Ah 800A S4 E11Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 182.95 € |
|
139.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 17:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4047026293197 |
| Talpa | 80ah |
| Akumuliatoriaus tipas | efb (start - stop) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 800a |
| Ilgis | 315mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | estija |





















