Akumuliatorius Bosch S4025 12V, 60 Ah, 540 A kaina
Akumuliatorius Bosch S4025 12V, 60 Ah, 540 A kaina
Bosch 0092S40250 akumuliatorius 60AH 540A 232x173x225 (+-)Kaina taikoma tik registruotiems pirkėjams. Neregistruotiems taikoma kaina 88.00 € |
|
83.60 €*
|
Į parduotuvę autoaibe.lt |
Akumuliatorius Bosch 60Ah 540A (S4025) + - |
|
83.71 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
83.71 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Akumuliatorius BOSCH S4025Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 108.5 € |
|
85.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 08:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4047023479884 |
| Talpa | 60ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 540a |
| Ilgis | 232mm |
| Plotis | 173mm |
| Aukštis | 225mm |
| Gamintojo kodas | s4025 |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





















