Akumuliatorius Bosch S4006 12V, 60 Ah, 540 A kaina
Akumuliatorius Bosch S4006 12V, 60 Ah, 540 A kaina
Bosch 0092S40060 akumuliatorius 60AH 540A 242x175x190Kaina taikoma tik registruotiems pirkėjams. Neregistruotiems taikoma kaina 87.00 € |
|
82.65 €*
|
Į parduotuvę autoaibe.lt |
Akumuliatorius Bosch 60Ah 540A (S4006) |
|
89.12 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
89.12 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 16:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4047023479327 |
| Talpa | 60ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Paleidimo srovė | 540a |
| Ilgis | 242mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |




















