Akumuliatorius Bosch S4001 12V, 44 Ah, 440 A kaina
Akumuliatorius Bosch S4001 12V, 44 Ah, 440 A kaina
Akumuliatorius Bosch 44Ah 440A | S4001 |
|
64.85 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
64.85 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch 0092S40010 akumuliatorius 44AH 440 207x175x175 (-+)Kaina taikoma tik registruotiems pirkėjams. Neregistruotiems taikoma kaina 69.00 € |
|
65.55 €*
|
Į parduotuvę autoaibe.lt |
Akumuliatorius Bosch 44Ah 440A S4001Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 84.73 € |
|
66.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 20:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4047023479372 |
| Talpa | 44ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 440a |
| Ilgis | 207mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 175mm |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | estija |




















