Akumuliatorius B.B. Battery SHR10-12 12V, 10 Ah, T2
Akumuliatorius B.B. Battery SHR10-12 12V, 10 Ah, T2
Mpl Power Bb Baterija Akumuliatorius AGM B.B. SHR10-12 12V 10Ah T2 |
|
38.60 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
38.60 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 19:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | B.B. BATTERY |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 5902311972654 |
| Talpa | 10ah |
| Akumuliatoriaus tipas | vrla |
| Paleidimo srovė | -a |
| Ilgis | 151mm |
| Plotis | 65mm |
| Aukštis | 94mm |
| Gamintojo kodas | shr10-12-t2 |
| Įtampa | 12v |

















