Indaplovė AEG FFB73507ZW kaina
Indaplovė AEG FFB73507ZW kaina
Indaplovė AEG FFB73507ZW 7000-sarjan astianpesukone, valkoinen |
|
505.08 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
505.08 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
AEG FFB73507ZW dishwasher, white |
|
649.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
649.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 03:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 7332543735617 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | ffb73507zw |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.67kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 87.8cm |
| Plotis | 44.6cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 9vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | - |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Rodyti daugiau | |
















