Whirlpool BIWMWG81485EEU цена
Whirlpool BIWMWG81485EEU цена
Skalbimo mašina Whirlpool Corporation BIWMWG81485EU 60 cm 8 kg |
|
880.70 €
5-9 раб. дн.
Срок доставки: 5-9 раб. дн. |
880.70 €
5-9 раб. дн.
Срок доставки: 5-9 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-14 12:37
! Сообщить об ошибке| Марка | Whirlpool |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8003437643903 |
| Gamintojo kodas | biwmwg81485eeu |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Gręžimo klasė | - |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |
















