Whirlpool BI WDWG 751482 цена
Whirlpool BI WDWG 751482 цена
Įmontuojama skalbimo mašina Whirlpool BI WDWG 751482 EU N, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
435.24 €*
|
B магазин senukai.lt |
Whirlpool BI WDWG 751482 EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 498.0 € |
|
437.17 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama skalbimo mašina - džiovyklė Whirlpool BIWDWG751482EUNSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
499.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
499.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Skalbyklė-džiovyklė Whirlpool WDWG751482 EU | 20109066 | 8003437616907 |
|
431.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Skalbyklė-džiovyklė Whirlpool BI WDWG 751482 EU NIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
435.24 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
435.24 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Įmontuojama skalbimo mašina Whirlpool BI WDWG 751482 EU N, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
435.24 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojama skalbimo mašina Whirlpool BI WDWG 751482 EU N, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
435.24 €*
|
B магазин 1a.lt |
Whirlpool BI WDWG 751482 EU N montuojamoji skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 72.54 eur/mėn |
|
435.24 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
435.24 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Skalbyklė-džiovyklė Whirlpool BI WDWG 751482 EU NPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
435.24 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
435.24 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Skalbimo mašina Skalbyklė-džiovyklė Whirlpool WDWG751482 EU |
|
435.24 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
435.24 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
WHIRLPOOL BI WDWG 751482 EU N Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
435.44 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
435.44 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Whirlpool BI WDWG 751482 EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 498.0 € |
|
437.17 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Whirlpool WDWG 751482 EU NYra sandėlyje. |
|
438.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
438.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Whirlpool BI WDWG 751482 EU N |
|
453.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
453.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Skalbyklė-džiovyklė Whirlpool WDWG751482 EU | WH1110183 |
|
454.85 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
454.85 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įm.skalbimo mašina Whirlpool BI WDWG 751482 EUNemokamas pristatymas nuo 70eur больше |
|
480.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
480.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Įmontuojama skalbimo mašina - džiovyklė Whirlpool BIWDWG751482EUNSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
499.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
499.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 18:26
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Стирально-сушильные машины |
| Продукт код | 2000514040552 |
| Gamintojo kodas | bi wdwg 751482 eu |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 202kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 69kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 10000l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1351aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 305min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 73db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 44l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 5kg |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Kitos skalbimo programos | Šaltas skalbimas |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | inverterinis variklis, ekranas, atidėto skalbimo funkcija, greitas skalbimo ciklas, laikmatis |
| Показать больше | |










































