Šaldytuvas Whirlpool ARG 7342 цена
Šaldytuvas Whirlpool ARG 7342 цена
Įmontuojamas šaldytuvas su šaldikliu viduje Whirlpool ARG 7342Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
320.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
Whirlpool ARG 7342Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409.0 € |
|
341.57 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Whirlpool, 189 L, aukštis 122 cm Prekė - ARG7342Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
399.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Whirlpool ARG 7342Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
320.89 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
320.89 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas su šaldikliu viduje Whirlpool ARG 7342Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
320.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
WHIRLPOOL ARG 7342 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
320.89 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
320.89 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Whirlpool ARG 7342 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 53.48 eur/mėn |
|
320.89 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
320.89 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas su šaldikliu viduje Whirlpool ARG 7342Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
320.89 €*
|
B магазин 1a.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Whirlpool ARG 7342Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
320.89 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
320.89 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Whirlpool ARG 7342 šaldytuvas-šaldiklis Įmontuoti 189 L Balta |
|
326.14 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
326.14 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Whirlpool Refrigerator | ARG 7342 | Energy efficiency class E | Built-in | Larde.. |
|
327.18 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Whirlpool Refrigerator | ARG 7342 | Energy efficiency class E | Built-in | Larde.. |
|
327.18 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Whirlpool ARG 7342Yra sandėlyje. |
|
329.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
329.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Whirlpool Refrigerator | ARG 7342 | Energy efficiency class E | Built-in | Larde.. |
|
330.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
330.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Šaldytuvas Whirlpool ARG 7342 |
|
332.41 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
332.41 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Whirlpool ARG 7342Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409.0 € |
|
341.57 €*
|
B магазин pigu.lt |
Whirlpool Refrigerator | ARG 7342 | Energy efficiency class E | Built-in | Larde.. |
|
342.91 €
|
B магазин baitera.lt |
Whirlpool Refrigerator | ARG 7342 | Energy efficiency class E | Built-in | Larde.. |
|
346.06 €
|
B магазин elektrika.lv |
Whirlpool Refrigerator | ARG 7342 | Energy efficiency class E | Built-in | Larde.. |
|
354.53 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
354.53 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Whirlpool Refrigerator | ARG 7342 | Energy efficiency class E | Built-in | Larde.. |
|
366.19 €
|
B магазин skytech.lt |
Fridge-freezer ARG7342 |
|
369.42 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
369.42 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Whirlpool Refrigerator | ARG 7342 | Energy efficiency class E | Built-in | Larde.. |
|
377.90 €
|
B магазин vieni.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Whirlpool, 189 L, aukštis 122 cm Prekė - ARG7342Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
399.99 €
|
B магазин elesen.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 03:37
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8003437052903 |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 151kwh |
| Bendra talpa | 189l |
| Šaldytuvo talpa | 171l |
| Šaldiklio talpa | 18l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn -st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 122cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 28kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |













































