Orkaitė Whirlpool AKZ9 635 цена
Orkaitė Whirlpool AKZ9 635 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 8003437834059 |
| Gamintojo kodas | akz9 635 nb |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.91 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 0.70 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2000w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.4cm |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | 2450kw |
| Vidaus danga | emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Kita informacija | pirolizė |
| Funkcijos | viršutinis ir apatinis šildymas, greitas įkaitinimas |
| Priedai | 1 grotelės, 2 kepimo skardos |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Показать больше | |
















