Wekome VB09 цена
Wekome VB09 цена
WEKOME VB09 Cyerin Series - Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth V5.3 TWS z etui ła..больше |
|
13.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
13.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
WEKOME VB09 Cyerin serija – Bluetooth belaidės ausinės V5.3 TWS su įkrovimo dėkl..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.39 € |
|
13.49 €*
|
B магазин pigu.lt |
WEKOME VB09 Cyerin serija – Bluetooth V5.3 TWS belaidės ausinės su įkrovimo dėkl..больше |
|
16.31 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
16.31 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-30 21:26
! Сообщить об ошибке| Марка | KLAUSBERG |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6941027645147 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Jungties tipas | wireless |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 13mm |
| Pakuotės turinys | charging case, kabelis, vartotojo vadovas |
| Kita informacija | ausinių baterijos talpa: 30 mah x2; Įkrovimo dėklo baterijos talpa: 250 mah; muzikos atkūrimo laikas: apytiksl. 4–5 val.; ausinių įkrovimo laikas: apytiksl. 1,5 val.; automatinis poravimas; mažas delsimas; stabilus ryšys |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | laidas |
| Показать больше | |


















