Projektorius Xiaomi Wanbo T4 цена
Projektorius Xiaomi Wanbo T4 цена
„Wanbo“ („Xiaomi“) T4Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
162.89 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
162.89 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Wanbo T4 | Projector | Android 9.0, Full HD, 1080p, WiFi, 1x HDMI, 1x USB |
|
162.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
162.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
„Wanbo“ („Xiaomi“) T4Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
171.03 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
171.03 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Projektorius Wanbo T4 |
|
179.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
179.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Xiaomi Wanbo T4 Projector Full HD / 1080p / Android WANBOT4 |
|
180.73 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
180.73 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-14 06:33
! Сообщить об ошибке| Марка | WANBO |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 6970885350221 |
| Tipas | led projektorius |
| Projektavimo sistema | lcd |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 450 |
| Jungtys | usb, bluetooth, hdmi |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 40 - 200 |
| Projektoriaus lempa | 1 |
| Galia | 65w |
| Svoris | 1.2kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 20000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Kita informacija | bevielis |
| Pakuotės turinys | valdymo pultelis, adapteris |
| Jungties tipas | hdmi |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Operacinė sistema | android os |
| Vidinė atmintis | 16gb |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | rankinis fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| DVI | - |
| Aukštis | 185mm |
| Plotis | 150mm |
| Gylis | 129mm |
| Показать больше | |


































