VXE R1 SE Plus цена
VXE R1 SE Plus цена
VXE Dragonfly R1 SE+ Plus Wireless Belaidė Žaidimų Pelė | White |
|
27.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
27.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
ATK VXE R1 SE Plus Wireless Juodas (Juoda) Belaidė Žaidimų Pelėбольше |
|
29.24 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
29.24 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
VXE R1 SE Plus Wireless White (Balta) Belaidė Žaidimų Pelėбольше |
|
29.77 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
29.77 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Belaidė žaidimų pelė VXE Dragonfly R1 SE Plus Wireless VXE-R1-SE-PLUS-WHITE, 2.4..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € больше |
|
29.89 €*
|
B магазин 1a.lt |
Belaidė žaidimų pelė VXE Dragonfly R1 SE Plus Wireless VXE-R1-SE-PLUS-BLACK, 2.4..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € больше |
|
29.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 08:12
! Сообщить об ошибке| Марка | ATK |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 6976742070271 |
| Gamintojo kodas | r1 se+ |
| Pelės tipas | belaidė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 5 |
| Maitinimo šaltinis | Įkraunama baterija |
| Raiška | 100 - 18000 dpidpi |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Kabelio ilgis | 1.80m |
| Svoris | 51g |
| Palaikomos technologijos | 2,4 ghz, macos, windows 7, windows 8, windows 8.1 |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | integruota |
| Elementų skaičius | 1 |
| Kita informacija | veikimo atstumas: 10 m |
| Показать больше | |






















