Šaldytuvas VOX KS1200E цена
Šaldytuvas VOX KS1200E цена
VOX KS1200E ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
159.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
159.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Šaldytuvas VOX KS1200EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
159.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
159.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Šaldytuvas VOX KS1200EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
159.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
159.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-25 18:03
! Сообщить об ошибке| Марка | VOX |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8606019609733 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 86kwh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 82.1cm |
| Svoris | 24kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |

















