Šaldytuvas VOX KK2520E цена
Šaldytuvas VOX KK2520E цена
Šaldytuvas VOX KK2520EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
249.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
249.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Šaldytuvas VOX KK2520EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
249.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
249.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
VOX KK2520E ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
249.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
249.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-28 01:40
! Сообщить об ошибке| Марка | VOX |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8606019606770 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 212kwh |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 14val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 152cm |
| Svoris | 52kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Greitas užšaldymas | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |















