Viryklė VOX CHT6000WBF цена
Viryklė VOX CHT6000WBF цена
Viryklė VOX CHT6000WBFKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 289 € |
|
279.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Elektrinė viryklė Vox CHT6000WBFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
289.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
289.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Elektrinė viryklė Vox CHT6000WBFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
289.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
289.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-27 12:31
! Сообщить об ошибке| Марка | VOX |
| Категория | Плиты |
| Продукт код | 860601960692 |
| Energijos klasė | a |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 66.0000cm |
| Svoris | 51.2kg |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 72l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |















