Vortex Viper HD 12x50 цена
Vortex Viper HD 12x50 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-01 23:36
! Сообщить об ошибке| Марка | VORTEX |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 875874009097 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 12 |
| Tipas | Žiūronai |
| Objektyvo skersmuo | 50mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 5.5° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 96m |
| Santykinis ryškumas | -m |
| Atstumas iki akies | 16mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 2.43m |
| Svoris | 816g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 59 - 75mm |
| Matmenys | 132 x 165mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | sandarus, atsparus dulkėms ir rasojimui; gumuotas korpusas |
| Показать больше | |






















