Vortex Viper HD 10x50 цена
Vortex Viper HD 10x50 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | VORTEX |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 875874009080 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 10 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 50mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.6° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 115m |
| Santykinis ryškumas | 25m |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 2.43m |
| Svoris | 805g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 59 - 75mm |
| Matmenys | 140 x 165mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | hd (ed) optika, fazių korekcija, guma dengtas korpusas, atsparus dulkėms ir vandeniui |
| Показать больше | |






















